Hakkımızda Ymk Ajans ... .
Feature image

YMK AJANS ; Merkezi Ankara olan SIRF DANIŞMANLIK şirketinin kuruluşudur. Bolu, Düzce, Kocaeli ve İngiltere de şubeleri bulunan firmamız reklam tanıtım bilişim sektörlerinin yanı sıra yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İnternet gazeteciliğiyle sektördeki girişimleriyle müşterilerin tanıtımlarını güncel olarak yapmaktadır.

Ayrıca universitehaberajansi.com projesini hayata geçirerek ana sponsorluğunu yürütmekteyiz.

Reklam çalışmalarımız tüm üniversitelerde sizi sadece tanıtmakta değil temsilci öğrenci arkadaşlarımız ve muhabirlerimizle sizi temsil etmekteler.

Üniversite Haber Ajansı 18-24 yaş arasındaki gençlere ulaşmayı hedefleyen markaların, üniversiteler içindeki reklam ve tanıtım çalışmalarını yapan bir medya pazarlama, organizasyon ve tanıtım firmasıdır. 

Sponsorlarımız ve reklam çalışmalarını yaptığımız firmaların kampüs içi reklam panolarından dergilere, bardak üstü reklamdan özel organizasyonlar ve aktivitelerine kadar uzanan çeşitli mecralar sunmaktadır. 

Gençlerle çalışan ve personelin %90'nı üniversite öğrencisi olan üniversite haber ajansı tüm üniversitelerde temsilcileri ve muhabirleri olan çok yönlü hizmetleri ve pazarlama stratejileri ile müşterilerini üniversitelerin renkli dünyasına taşımaktadır.